Słuchawki

Aktywne filtry

89,90 zł

HA-S31M - Składane słuchawki nauszne z pilotem i mikrofonem

Lekka konstrukcja gwarantuje wysoki komfort użytkowania podczas długich odsłuchów

Zintegrowane sterowanie i mikrofon dla smartfonu są zlokalizowane na lewej słuchawce

Kabel jednostronny z wtykiem Jack 3.5mm

Obrotowa konstrukcja słuchawek powoduje, że zajmują bardzo mało miejsca np. w bagażu

26,90 zł

Słuchawki douszne z pilotem, mikrofonem, i regulacją głośności

Słuchawki douszne BLOW serii B-100 wykonano z największa starannością o szczegóły. Słuchawki B-100 są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Elementy obudowy słuchawek i złącza Jack zostały wykonane z metalu a przewód znajduje się w osłonie nylonowej, przez co stał się bardziej odporny na rozciąganie i plątanie. Słuchawki wyposażono w pozłacany Jack, regulację głośności, mikrofon, przycisk uniwersalny i funkcję zestawu słuchawkowego do rozmów telefonicznych.

66,90 zł
Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki marki Blow z wbudowanym mikrofonem
zapewniają Ci komfortowe słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Przy produkcji zadbano nie tylko o nowoczesny design, ale także wygodę użytkowania. Mocny bas, który można usłyszeć podczas słuchania muzyki to niezwykła siła dźwięku następnej generacji zachwycająca jakością i czystością!
53,90 zł
Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki Earbuds BTE100 marki Blow, to pewność przyjemnego dźwięku i pełnego komfortu podczas słuchania muzyki. Są lekkie oraz idealnie dopasowane do uszu, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie nie sprawia żadnego problemu. Wbudowany przycisk umożliwia sterowanie muzyką oraz zarządzanie połączeniami, a pojemne baterie oraz dołączone do zestawu etui ładujące pozwala cieszyć się długim działaniem. Słuchawki zaskakują wysoką dynamiką dźwięku.