Radio kieszonkowe AM/FM LTC LEGA srebrne

Indeks: 2995
Availability:
39,90 zł
Brutto (zawiera podatek VAT)

Kieszonkowy radioodbiornik AM/FM z teleskopową anteną i zasilaniem bateryjnym 2xAA, w kolorze srebrnym.

Odbiornik dodatkowo wyposażony w wyjście słuchawkowe.

WYSOKA JAKOŚĆ

Radia przenośne LTC to urządzenia wykonane z najwyższą starannością, w produkcji których zastosowane zostały komponenty wysokiej jakości. Dzięki temu produkt cechuje się długą żywotnością, niezawodnością i satysfakcją użytkowania, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

ZASILANIE BATERYJNE

Radio LTC Lega jest zasilane bateryjnie, przy pomocy dwóch standardowych ogniw AA. Zapewnia to największą elastyczność i wygodę użytkowania w przypadku radia przenośnego. Brak wbudowanego akumulatora wyklucza potrzebę ładowania urządzenia z sieci elektrycznej, a zastosowanie ogniw o standardowym rozmiarze oznacza, że kompatybilne źródło zasilania znajdziesz w każdym sklepie. Jeśli radio się rozładuje, w ciągu kilku sekund wymienisz baterie na nowe.

DWA PASMA RADIOWE

Tuner wbudowany w urządzenie umożliwia odbiór fal z pasm FM oraz AM. Oznacza to obsługę tradycyjnych stacji radiowych FM oraz fal krótkich, cechujących się świetną propagacją. Dzięki tej funkcjonalności posłuchasz nie tylko tradycyjnych stacji nadawanych w Twoim kraju, ale potencjalnie również transmisji z najdalszych zakątków świata!

ZŁĄCZE SŁUCHAWKOWE

Wbudowane w radio złącze słuchawkowe otwiera przed użytkownikiem alternatywny sposób korzystania z urządzenia i eliminuje konieczność korzystania ze zintegrowanego głośnika do słuchania. Podłącz swoje ulubione słuchawki bezpośrednio do radia LTC i ciesz się ulubionymi audycjami radiowymi w bardziej prywatny, odizolowany od środowiska zewnętrznego sposób.

TELESKOPOWA ANTENA

Każde radio jest tak efektywne, jak bardzo efektywna jest jego zdolność do odbierania fal radiowych. LTC Lega zostało wyposażone w teleskopową antenę, która znacznie zwiększa możliwości urządzenia i zapewnia świetny odbiór stacji radiowych. Regulacja położenia anteny umożliwia ustawienie jej w najkorzystniejszym kierunku, a możliwość złożenia pozwala zachować kompaktowe wymiary urządzenia i ułatwia transport.

KIESZONKOWY FORMAT

LTC Lega to ultrakompaktowa konstrukcja o najdłuższej krawędzi nieprzekraczającej 12 centymetrów. Produkt został stworzony w celu pełnienia funkcji osobistego, przenośnego radioodbiornika, który zmieści się do przeciętnej kieszeni. Radio Lega możesz zabrać ze sobą wszędzie, niezależnie od sytuacji. Niesamowita lekkość i małe rozmiary sprawiają, że Lega jest idealnym towarzyszem codziennych przygód.

PARAMETRY:

Zasilanie: baterie 2 x AA

Obsługiwane częstotliwości FM: 88 - 108 MHz @ 10 dB

AM: 530 - 1600 KHz @ 86 dB

Złącza: 1 x Złącze słuchawkowe

Regulacja dostrajania Tak

Antena teleskopowa Tak

Długość anteny 32,5 cm

Kolor Srebrny

Wymiary: 70 x 28 x 115 mm

Nowy