• Nowy

Ładowarka sieciowa USB i 2x USB-C Power Delivery GaN 65W

Indeks: 1116
Availability:
124,90 zł
Brutto (zawiera podatek VAT)

Ładowarka sieciowa z wbudowanymi jednym gniazdem USB oraz 2 USB-C. To wyjątkowe i nowoczesne urządzenie umożliwia ładowanie aż 3 urządzeń w jednym czasie. Urządzenie zostało wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i posiada zabezpieczenie przeciwprzepięciowe.
Podłącz trzy urządzenia jednocześnie
Urządzenie ładujące wyposażone jest w 1 gniazda USB-A, oraz 2 gniazda USB-C Takie rozwiązanie pozwala na ładowanie nawet do czterech urządzeń w tym samym czasie wykorzystując tylko jedno gniazdo sieciowe.
Uniwersalne zastosowanie
Za pomocą naszej ładowarki naładujesz nie tylko smartfon ale również tablet, słuchawki i głośniki bezprzewodowe, sprzęt fotograficzny, power banki oraz wiele innych. Ładowarka automatycznie dostosowuje optymalne parametry ładowania do danego urządzenia - technologia smart IC. A niewielkie rozmiary sprawiają, że ładowarka pasuje do każdego gniazdka i nie blokuje sąsiadującego gniazdka.
Szybkie ładowanie Quick Charge 4+
Zastosowana technologia Quick Charge 4+ pozwala na jeszcze szybsze naładowanie naszego urządzenia. Naładowanie baterii jest nawet 4x szybsze w porównaniu do standardowej ładowarki.
Zaawansowany system ochrony
Szereg rygorystycznych testów oraz zabezpieczeń gwarantują, że każde urządzenie będzie bezpieczne podczas jego ładowania. Inteligentny proces ładowania chroni ładowarkę oraz podłączone urządzenie. W urządzeniu zostały zainstalowane zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem oraz zwarciem.
Specyfikacja:
Napięcie wejściowe: 100-240V / 50-60 Hz
Napięcie wyjściowe:
USB A: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A
USB-C1: DC 5V/3A 9V/3A, 12V/3A, 20V/3,25A
USB2-C2: DC 5V/3A 9V/3A, 12V/3A, 20V/3,25A
Wymiary: 108x46x32mm
Kompatybilność: wszystkie smartfony, tablety itp.
Nowy