Transmitery FM

Transmitery FM

Aktywne filtry

35,90 zł

Dźwięk z transmitera jest przesyłany bezpośrednio do samochodowego systemu audio. Funkcja Bluetooth, wyjścia USB pozwalają na odtwarzanie muzyki z wielu urządzeń przenośnych. Ponadto transmiter umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym przez radio co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu. Urządzenie jest zasilane bezpośrednio z gniazda zapalniczki.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

  • Najnowsza technologia BLUETOOTH 5.0
  • Dwa porty USB
  • Nowoczesny czytelny wyświetlacz LED
  • Podświetlenie RGB
  • Możliwość aktywacji asystenta - wykorzystanie funkcji smartfonu
  • Technologia szybkiego ładowania QC 3.0
83,50 zł

Wysokiej jakości nadajnik i odbiornik Bluetooth w jednym.

Jako nadajnik Bluetooth wysyła sygnał audio do innego odbiornika Bluetooth, na przykład słuchawek lub głośników bluetooth.

Jako odbiornik urządzenie może przesyłać sygnał odebrany przez bluetooth (np. z telefonu) do innego urządzenia audio (wieża, amplituner, radioodtwarzacz samochodowy).

91,90 zł

Wysokiej jakości zestaw montażowy Car Audio, który jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do wykonania instalacji audio w samochodzie tj. kabel zasilający, kabel masowy, kabel połączeniowy RCA z żyłą sterującą, gniazdo bezpiecznika wraz z bezpiecznikiem, oraz wszystkie potrzebne do połączenia konektory, a wszystko to najwyższej jakości.

60,90 zł

Kompaktowy transmiter samochodowy marki LTC z podświetleniem LED.

WYSOKA JAKOŚĆ

Transmiter TR227 marki LTC to urządzenie przeznaczone do każdego samochodu. Dzięki niemu użytkownik może cieszyć się swoją ulubioną muzyką podczas każdej, nawet najkrótszej podróży. Dzięki zaawansowanej technologii transmiter zapewnia doskonałą jakość odtwarzanego dźwięku. Wysoka jakość wykonania i szeroka funkcjonalność sprawiają, że TR227 sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

57,90 zł

Odbiornik audio Bluetooth ze złączem 3,5 mm i USB.

Urządzenie to umożliwia słuchanie muzyki z telefonu oraz rozmów telefonicznych z radia samochodowego. Przesyła bezprzewodowo z telefonu lub innego odtwarzacza multimedialnego obsługującego technologię Bluetooth dźwięk strumieniowo poprzez złącze AUC Jack 3.5mm do samochodowego zestawu stereo lub domowego zestawu stereo oraz przewodowego głośnika czy słuchawek. 

41,20 zł
  • Nowy

Kieszonkowy radioodbiornik AM/FM z teleskopową anteną i zasilaniem bateryjnym 2xAA, w kolorze srebrnym.

Odbiornik dodatkowo wyposażony w wyjście słuchawkowe.